Odszkodowanie z polisy na życie

Pomożemy Ci w uzyskaniu pieniędzy z polisy na życie.

Jeżeli ubezpieczyciel odmawia Ci wypłaty odszkodowania lub też proponuje odszkodowanie w wysokości niższej niż wynikająca z polisy na życie powinieneś zweryfikować, czy ubezpieczyciel postępuje prawidłowo.

Wykonamy dla Ciebie analizę umowy oraz ogólnych warunków ubezpieczenia, jak również przeanalizujemy stan faktyczny w celu ustalenia, czy decyzja ubezpieczyciela jest zgodna z podpisaną przez Ciebie lub Twojego bliskiego umową.

Możemy Ci udzielić profesjonalnego wsparcia prawnego na każdym etapie sprawy.

Jeżeli po analizie sprawy będziemy widzieli możliwość podjęcia działań w Twojej sprawie, to w pierwszej kolejności wystąpimy w Twoim imieniu do ubezpieczyciela. Pomożemy Ci w ustaleniu treści ewentualnej ugody.

W przypadku niemożliwości ugodowego rozwiązania sporu, skierujemy w Twoim imieniu pozew do sądu. Będziemy Cię reprezentować podczas rozpraw, jak również będziemy składać w Twoim imieniu pisma procesowe. Po uzyskaniu korzystnego wyroku, pomożemy Ci w uzyskaniu pieniędzy od ubezpieczyciela.

Jest również możliwe, że odszkodowanie, które otrzymałeś od ubezpieczyciela jest za niskie. Przeanalizujemy dla Ciebie sprawę, poinformujemy o możliwościach działania i zastąpimy przez sądem.

Jeżeli chcesz uzyskać pieniądze z polisy na życie, zapraszamy Cię do kontaktu.

Więcej na temat odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej z tytułu śmierci znajdziesz również w artykule znajdującym się pod tym linkiem.

DO GÓRY