Sprzedajesz, kupujesz lub wynajmujesz nieruchomość? Zabezpieczymy prawnie Twoją transakcję!

Nasi wyspecjalizowani prawnicy udzielą Ci wsparcia w różnych sprawach związanych z nieruchomościami.

Prawo nieruchomości

Świadczymy pomoc przy:

  • sprzedaży nieruchomości,
  • wynajmie nieruchomości,
  • zarządzaniu nieruchomościami,
  • rozwiązywaniu sporów pomiędzy właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości,
  • rozwiązywaniu problemów z nierzetelnymi najemcami.

Przygotujemy umowę, która skutecznie zabezpieczy Twoje interesy

Zrobimy wszystko co trzeba, by transakcja kupna/sprzedaży nieruchomości nie wiązała się dla Ciebie z żadnym ryzykiem - ustalimy aktualny stan prawny, przygotujemy dobrą umowę i zadbamy o zabezpieczenie płatności.

Pomożemy Ci w sporze z deweloperem

Często kupno nieruchomości wiąże się z koniecznością kierowania roszczeń dotyczących usunięcia wad przez sprzedawcę (dewelopera).

Jeżeli z jakichkolwiek względów masz zastrzeżenia do kupionej nieruchomości, pomożemy Ci w sporze zarówno z deweloperem, jak i sprzedającym nieruchomość na rynku wtórnym. Doświadczenie naszych prawników obejmuje również bardziej złożone sprawy własnościowe, które wymagają zniesienia współwłasności, czy też ustanowienia służebności.

Zapewnimy wsparcie w zarządzaniu nieruchomością

Nabycie nieruchomości może często wiązać się z koniecznością sprawowania nad nią zarządu. Nasza Kancelaria udzieli wsparcia prawnego Twojej wspólnocie mieszkaniowej w bieżącej działalności. Wspieramy również osoby mające zastrzeżenia do działania wspólnoty mieszkaniowej.

Świadczymy porady prawne – nieruchomości to nasza specjalność

Prawo nieruchomości to bardzo przydatna, a jednocześnie zawiła dziedzina przepisów. Dlatego bez względu na to, czy w perspektywie jest sprzedaż domu, wynajem mieszkania czy zakup nowej inwestycji od dewelopera, warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Radca prawny od nieruchomości zadba kompleksowo o interesy Klienta na każdym etapie transakcji czy realizacji inwestycji. Prawnik przede wszystkim przeanalizuje treści umowy zawieranej między stronami – tak, aby jego klient nie był narażony straty wynikające z niekorzystnych dla niego zapisów.

Porady prawne w obszarze nieruchomości mogą być też niezbędne, gdy nieruchomość jest częścią masy spadkowej. Radca prawny pomoże w uregulowaniu kwestii związanych z podziałem własności oraz wskaże, w jaki sposób np. prowadzić wynajem lokalu lub uregulować kwestie związane z księgą wieczystą.

Bez względu na to, jaka sprawa związana z prawem własności nieruchomości wymaga rozwiązania, radca prawny udzieli porady, w ramach której:

  • oceni obecny stan prawny,

  • wskaże metody postępowania, które mogą doprowadzić do skutków oczekiwanych przez klienta,

  • podpowie, jakie kroki prawne można podjąć oraz oceni jakie są szanse na powodzenie.

 

Klient, który będzie potrzebował dalszego wsparcia, może udzielić prawnikowi pełnomocnictwa do reprezentowania jego interesów.

Ponieważ tematyka związana z nieruchomościami jest szeroka, zapraszamy Cię do zapoznania się z przykładowymi sprawami, w których możemy Ci pomóc.

Planujesz kupno, sprzedaż lub wynajem nieruchomości?

Dopilnujemy, abyś nic na tym nie stracił!
DO GÓRY