Doznałeś szkody? Należy Ci się odszkodowanie

Wywalczymy odszkodowanie za szkody komunikacyjne lub powstałe w wyniku innych zdarzeń

Odszkodowania

Jeżeli doznałeś szkody, to zapewne należy Ci się odszkodowanie. Nasza Kancelaria wesprze Cię – na każdym etapie postępowania – w uzyskaniu rekompensaty pieniężnej.

Zapewnimy Ci również wsparcie przy negocjowaniu ewentualnej ugody

Powierzając nam swoją sprawę, nie musisz obawiać się starcia z armią prawników dużego ubezpieczyciela. Nie musisz wiedzieć, kiedy należy Ci się odszkodowanie, co decyduje o jego wysokości, jakiego rodzaju świadczenie przysługuje poszkodowanemu albo czym różni się odszkodowanie od zadośćuczynienia. Masz też prawo czuć się niepewnie w starciu z dużym podmiotem, np. zakładem ubezpieczeń, korzystającym z fachowej obsługi prawnej.

Pomożemy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w odpowiedniej wysokości

Bardzo często zdarza się, że odszkodowanie po wypadku jest naliczane przez ubezpieczyciela w niewystarczającej wysokości. Aby uzyskać sumę, która zrekompensuje poniesione straty, nierzadko trzeba podjąć negocjacje, a nawet wystąpić na drogę sądową. Nasi specjaliści udzielą wsparcia bez względu na to, czy ubiegasz się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, którego doznałeś w miejscu pracy, czy o odszkodowanie komunikacyjne, które pokryje straty majątkowe. Pomagamy oszacować realną wysokość strat oraz właściwie je udokumentować.

Dajemy Ci wsparcie doświadczonych prawników na każdym etapie postępowania

Powierzając nam swoją sprawę, uzyskasz odpowiedzi na powyższe pytania oraz pewne wsparcie specjalistów doświadczonych w prowadzeniu spraw przeciwko ubezpieczeniowym gigantom. Będziemy Cię reprezentować na każdym etapie postępowania, począwszy od zgłoszenia szkody, poprzez postępowanie sądowe, aż do uzyskania należnego Ci odszkodowania w drodze egzekucji. Jeśli będziesz potrzebował, pomożemy Ci także w negocjowaniu ugody i ustaleniu jej treści.

Nie wiesz, od kogo żądać odszkodowania?

Zdajemy sobie sprawę, że możesz obawiać się wysokich kosztów związanych z obsługą prawną naszej Kancelarii. Niepotrzebnie. Dopasujemy nasze wynagrodzenie do Twoich możliwości finansowych. Na początek zaproponujemy Ci bezpłatną analizę sprawy, po której przedstawimy finansową propozycję współpracy. Gwarantujemy, że nasze honorarium nie ulegnie zmianie nawet wówczas, gdy okaże się, że nakład pracy jest większy, niż zakładaliśmy.

Jeśli zatem doznałeś obrażeń ciała:

  • w wypadku komunikacyjnym,
  • w wypadku przy pracy,
  • w gospodarstwie rolnym,
  • lub w wyniku takiego zdarzenia zginęła osoba dla Ciebie najbliższa,

pomożemy Ci uzyskać jak najwyższe zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia w wypadku Twojego pojazdu lub innych przedmiotów, będziemy w Twoim imieniu domagać się należnego Ci odszkodowania.

Powyżej zostały wskazane jedynie przykładowe zdarzenia, w wyniku których możesz ubiegać się o odszkodowanie. Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej Kancelarii w zakresie odszkodowań.

Czeka Cię batalia o odszkodowanie?

Zaufaj naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu w uzyskiwaniu odszkodowania.
DO GÓRY