Odszkodowanie za wypadek w komunikacji publicznej

Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania lub zadośćuczynienia za szkody lub krzywdy których doznałeś korzystając z komunikacji publicznej.

Prawnicy Kancelarii Lexperiens mogą Ci udzielić wsparcia zwłaszcza w uzyskaniu:

  • zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu;
  • odszkodowania za uszkodzone rzeczy w wypadku rzeczy;
  • odszkodowania na pokrycie kosztów leczenia.

Jeżeli w wyniku wypadku w komunikacji publicznej zginęła osoba Ci bliska, możemy Ci udzielić wsparcia w uzyskaniu:

  • zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej;
  • odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej wskutek śmierci osoby bliskiej;
  • odszkodowania na pokrycie kosztów pogrzebu osoby zmarłej w wyniku wypadku.

Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia prawnego na każdym etapie sprawy.

Nasze działania rozpoczynamy od analizy, która pozwoli ustalić, czy możesz uzyskać zadośćuczynienie lub odszkodowanie oraz wstępnie ustalić ich wysokość.

Następnie wystąpimy w Twoim imieniu do ubezpieczyciela sprawcy. Jeżeli będzie taka możliwość, to zawrzemy w Twoim imieniu ugodę. W przypadku, niemożliwości ugodowego rozwiązania sporu, skierujemy w Twoim imieniu pozew do sądu. Będziemy Cię reprezentować podczas rozpraw, jak również będziemy składać w Twoim imieniu pisma procesowe. Po uzyskaniu korzystnego wyroku, pomożemy Ci w odzyskaniu pieniędzy od ubezpieczyciela.

Jest również możliwe, że odszkodowanie, które otrzymałeś od ubezpieczyciela jest za niskie. Przeanalizujemy dla Ciebie sprawę, poinformujemy Cię o możliwych do podjęcia działaniach i zastąpimy Cię przed sądem.

Jeżeli chcesz uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie za wypadek podczas korzystania ze środków komunikacji publicznej, zapraszamy Cię do kontaktu. Pomożemy Ci ustalić czego możesz się domagać i poprowadzimy dla Ciebie kompleksowo sprawę.

DO GÓRY