Umowa o odpowiedzialności za powierzone mienie

Sprawdzimy dla Ciebie Twoją umowę o odpowiedzialności za powierzone mienie przed jej podpisaniem, jak również w trakcie jej wykonywania.

W ramach przeprowadzonej analizy przedstawimy Ci ryzyka, które wiążą się z podpisaniem umowy o odpowiedzialności za powierzone mienie. Poinformujemy Cię na co powinieneś szczególnie zwrócić uwagę przy odbieraniu lub zdawaniu powierzonego mienia. W razie potrzeby, wskażemy Ci propozycje zmian, które będziesz mógł zaproponować pracodawcy.

Podpisując umowę o odpowiedzialności za powierzone mienie musisz zdawać sobie sprawę mieć na uwadze o rozszerzeniu swojej odpowiedzialności względem pracodawcy. W przypadku zawierania takiego rodzaju umowy, musisz mieć na uwadze jak istotne jest prawidłowe ustalenie stanu lub ilości mienia, za które bierzesz odpowiedzialność, jak również kwestie prawne związane z zapisami zawartymi w umowie o odpowiedzialności za powierzone mienie.

Pomożemy Ci również w przypadku, w którym Twój pracodawca dochodzi od Ciebie roszczeń na podstawie umowy o odpowiedzialności za powierzone mienie. Będziemy Cię reprezentować w kontaktach z pracodawcą, możemy Cię również reprezentować przed sądem. 

Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów umowy o odpowiedzialności za powierzone mienie lub potrzebujesz wsparcia w związku z roszczeniami Twojego pracodawcy, zapraszamy Cię do kontaktu

DO GÓRY